Užijte si dovolenou u nás

Veselí nad Lužnicí

Nabízíme ubytování ve zrekonstruovaném, příjemně vybaveném domku se 3 pokoji ve Veselí nad Lužnicí. Přenocovat zde pohodlně může až 7 osob a malé dítě v postýlce. 

Za domkem je zahrádka, dětský domeček se skluzavkou, venkovní kryté posezení. K dispozici je přenosný gril na dřevěné uhlí. Ze zahrady je přístup do prostorné uzamykatelné kolárny. 

Vedle domu pak je velký samostatně oplocený pozemek, který můžete využívat jako výběh pro psa. Psi jsou u nás vítáni.

V domku jsou dvě oddělené ložnice. Ve velké ložnici s okny do zahrady je dvoulůžko, samostatná postel, noční stolky, skříň a stojan s ramínky. Dost místa je tu také na dětskou postýlku. Rádi vám půjčíme rozkládací postýlku včetně zdravotní matrace. Malá ložnice je jako jediná orientovaná do ulice. Tady je prostorné dvoulůžko, noční stolky, úložné skříňky a stojan s ramínky.  

Uprostřed domku je obývací pokoj s výhledem a přístupem na zahradu. Prostor je rozdělen na tři zóny - odpočinkovou, jídelní a kuchyňskou. 

V odpočinkové části je rohová sedací souprava, kterou jde rozložit na pohodlné dvoulůžko (150x200 cm). Naproti jsou úložné prostory a smart TV. K dispozici bezplatný WI-FI signál.

U praktického velkého jídelního stolu se všichni pohodlně najíte nebo si zahrajete karty či deskovky. Pro malé děti máme připravenou nastavitelnou dětskou židličku. 

V kuchyňce najdete vše potřebné pro vaření, pečení, mytí, skladování a servírování. Je tady rohová linka s plynovou varnou deskou, digestoří, dřezem, myčkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Tichá lednice má samostatný mrazák. Horkovzdušná trouba je naproti ve výklenku v bezpečné výšce.  K dispozici máte talíře, misky, hrnky, sklenice, příbory, hrnce, pánve a mnoho dalších běžných kuchyňských pomůcek. Mysleli jsme také na malé hosty a přichystali pro ně bezpečné plastové dětské talířky, misky, příbory a pohárky. 

V domku je samostatné WC a koupelna s vanou. Teplou vodu a topení zajišťuje plynový kotel umístěný v koupelně. Ve všech vnitřních prostorách není dovoleno kouřit.

Naše specialita - zázemí pro psy

Psi dělají většině svých páníčků radost. Někdy, ale také starosti. Dovolená, prázdniny, víkendy - kam s ním? Ne všude se můžete ubytovat se psem a ne každý má možnost svého mazlíčka po dobu volna někomu svěřit. 

K nám můžete bez obav přijet i se svými psy. Vedle domku máme zhruba třistametrový pozemek, který je celý bezpečně oplocený, převážně travnatý a poslouží jako výběh pro psy. Podél zdi domu je pak dlážděná část, kde najdete jeden menší a jeden větší kotec. V obou jsou izolované psí boudy (malá a velká), kam se mohou psi schovat. 

V době vaší přítomnosti může váš pejsek být s vámi kdekoliv v domku nebo na zahradě či ve výběhu. Budete-li si chtít sami někam vyrazit, např. na vyjížďku na kole nebo za poznáváním památek, tak tady pes zatím na vás počká ve výběhu nebo v kotci.  

U nás ve Veselí budou veselí psi i jejich páni